SEDAT OĞUZ ÖZEL KARDELEN 1 YÜKSEK ÖĞRENİM KIZ ÖĞRENCİ YURDU: (0216) 000 0000 10 Aralık 2019 Salı

Odalarımız

Her katta 2 adet oda bulunmaktadır. Odalara ahşap giysi dolapları, kişisel çekmeceler, çalışma masası, gece lambası, ortopedik yataklar, kapaklı ahşap ayakkabılıklar konmuştur. Odalar çok geniş ve ferahtır. Özel Öğrenci Yurtları Yönetmeliğinin öngördüğü ‘Kişi Başına 12 M3 Hava’ standartlarının üstündedir. Her katın WC, Banyosu ve Lavabosu vardır. Oda içi temizlik, diğer birimlerde olduğu gibi, bayan personelimiz tarafından yapılmaktadır. Temizlik konusunda eğitimli ve deneyimli personelimiz tarafından bütün birimler sürekli olarak temiz tutulmaktadır.. 45555

KARDELEN GOLD

KARDELEN GOLD ODALARIMIZ 15 METREKARE OLUP BİR  KİŞİ İÇİN BAZALI OLARAK TANZİM EDİLMİŞTİR.ÖĞRENCİLERİMİZİN DAHA RAHAT EDEBİLMELERİ İÇİN HER TÜRLÜ KOLAYLIK DÜŞÜNÜLMÜŞTÜR.HER ÖĞRENCİ İÇİN KOMİDİN TASARLANMIŞTIR.AYAKKABILIK VE KİTAPLIK İLE ÖĞRENCİNİN ODA İÇERİSİNDEKİ DÜZENİ SAĞLANMIŞTIR.ODADA BUZDOLABI VE TV MEVCUTTUR.HER ÖĞRENCİYE GİRİŞTE YATAK,PET,NEVRESİM,ÇARŞAF,YASTIK,YASTIK,KILIFI BİR TAKIM TARAFIMIZDAN TEDARİK EDİLMEKTEDİR.YEDEK NEVRESİM TK ÖĞRENCİMİZ BİR TK GETİRİRSE YIKAMA ANINDA SIKINTI DUYMAZ.

KARDELEN PREMIER

KARDELEN PRİMİER ODALARIMIZ 15 METREKARE OLUP İKİ KİŞİ İÇİN BAZALI OLARAK TANZİM EDİLMİŞTİR.ÖĞRENCİLERİMİZİN DAHA RAHAT EDEBİLMELERİ İÇİN HER TÜRLÜ KOLAYLIK DÜŞÜNÜLMÜŞTÜR.HER ÖĞRENCİ İÇİN KOMİDİN TASARLANMIŞTIR.AYAKKABILIK VE KİTAPLIK İLE ÖĞRENCİNİN ODA İÇERİSİNDEKİ DÜZENİ SAĞLANMIŞTIR.HER ÖĞRENCİYE GİRİŞTE YATAK,PET,NEVRESİM,ÇARŞAF,YASTIK,YASTIK,KILIFI BİR TAKIM TARAFIMIZDAN TEDARİK EDİLMEKTEDİR.YEDEK NEVRESİM TK ÖĞRENCİMİZ BİR TK GETİRİRSE YIKAMA ANINDA SIKINTI DUYMAZ.

KARDELEN LÜKS

KARDELEN LÜKS ODALARIMIZ 30 METRE KARE OLUP ÖZENLE HAZIRLANMIŞTIR.BU ODALARIMIZDAKİ DOLAPLARIMIZ KIZ ÇOCUKLARININ İHTİYACINA CEVAP VERECEK NİTELİKTEDİR.YATAK OLARAK BAZA KULLANILMIŞTIR.BAZALARIN ALTLARI FAZLA EŞYALARINI MUHAFAZA ETMEK İÇİNDİR.HER ÖĞRENCİYE KOMİDİN TASARLANMIŞTIR.ODADA LCD EKRAN TV VE ODAYA ÖZEL BUZDOLABI MEVCUTTUR.KALAN ÖĞRENCİ,LERİMİZİN İHTİYACINI KARŞILIYCAK KADAR AYAKKABILIK VE KİTAPLIKTA ODAMIZIN AKSESUARINI OLUŞTURMAKTADIR.HER ÖĞRENCİYE GİRİŞTE YATAK,PET,NEVRESİM,ÇARŞAF,YASTIK,YASTIK,KILIFI BİR TAKIM TARAFIMIZDAN TEDARİK EDİLMEKTEDİR.YEDEK NEVRESİM TK ÖĞRENCİMİZ BİR TK GETİRİRSE YIKAMA ANINDA SIKINTI DUYMAZ.

KARDELEN KLASİK

KARDELEN KILASİK ODALARIMIZ 30 METRE KARE OLUP DÖRT ADET YATAKTAN OLUŞMAKTADIR.ORTADA GENİŞ BİR ALAN ÇALIŞMA MASASI,KİTAPLIK DOLAP VE AYAKKABILIK'TAN  OLUŞAN KİŞİYE ÖZEL MALZEMELER MEVCUTTUR.GÜNEŞLİK,TÜL PERDE, ORTA ALANDA HALI,BOY AYNASI,SANTRALA BAĞLI TELEFON İLE ODA AKSESUARLARI OLUŞTURULMUŞTUR.HER ÖĞRENCİYE GİRİŞTE YATAK,PET,NEVRESİM,ÇARŞAF,YASTIK,YASTIK,KILIFI BİR TAKIM TARAFIMIZDAN TEDARİK EDİLMEKTEDİR.YEDEK NEVRESİM TK ÖĞRENCİMİZ BİR TK GETİRİRSE YIKAMA ANINDA SIKINTI DUYMAZ.

KARDELEN STANDART

KARDELEN STANDART ODALARIMIZ 25 METRE KARE OLUP ÜÇ ADET RANZADAN OLUŞMAKTADIR.ORTADA GENİŞ BİR ALAN ÇALIŞMA MASASI,KİTAPLIK DOLAP VE AYAKKABILIK'TAN  OLUŞAN KİŞİYE ÖZEL MALZEMELER MEVCUTTUR.GÜNEŞLİK,TÜL PERDE, ORTA ALANDA HALI,BOY AYNASI,SANTRALA BAĞLI TELEFON İLE ODA AKSESUARLARI OLUŞTURULMUŞTUR.HER ÖĞRENCİYE GİRİŞTE YATAK,PET,NEVRESİM,ÇARŞAF,YASTIK,YASTIK,KILIFI BİR TAKIM TARAFIMIZDAN TEDARİK EDİLMEKTEDİR.YEDEK NEVRESİM TK ÖĞRENCİMİZ BİR TK GETİRİRSE YIKAMA ANINDA SIKINTI DUYMAZ.

Üye girişi

İletişim bilgileri

Söğütlüçeşme Caddesi, Vişne Sokak No:13 Altıyol
          Kadıköy, İstanbul

 

(0216) 000 0000

0216 0000000

 

00000000000

00000000000